Drożdże gorzelnicze turbo Yeast - Inox Trade

Turbo drożdże gorzelnicze ich główną zaletą jest to, że pozwalają na uzyskanie czystego alkoholu bez jednoczesnego wytwarzania charakterystycznego odoru. Nadają się one przede wszystkim do destylatorów o prostej konstrukcji.

 5

Drożdże turbo Yeast - Inox Trade

Drożdże gorzelnicze typu turbo są nieocenione w trakcie przygotowywania alkoholu domowymi sposobami. Dzięki nim dochodzi do procesu fermentacji, która jest niezbędna do otrzymania alkoholu. Ma ona przebiegać bardzo sprawnie, szybko, a co więcej prowadzić do uzyskania jak najbardziej czystego trunku. Ich wykorzystanie jest najprostszym sposobem na wytworzenie własnego destylatu.

 

Turbo Drożdże - Inox Trade

Jako profesjonalny sklep z wyposażeniem gorzelniczym, Inox Trade proponuje swoim klientom pełną gamę produktów, potrzebnych do domowego procesu destylacji alkoholu. Starając się zawsze wychodzić naprzeciw ich potrzebom, oferujemy między innymi drożdże Turbo Yeast. Ich parametry pozwalają na niezwykle szybkie przeprowadzenie fermentacji i uzyskanie idealnie czystego destylatu. Kładziemy nacisk na jakość naszych produktów, dzięki temu klient może mieć pewność, że zawsze pozyska to, co najlepsze.

 9

Wyników 1 - 14 z 14

drożdże gorzelnicze

Cena sprzedaży brutto: 9,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 23,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 10,50 zł
Cena sprzedaży brutto: 9,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 15,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 25,00 zł
Cena sprzedaży brutto: 10,50 zł
Cena sprzedaży brutto: 9,50 zł
Cena sprzedaży brutto: 8,50 zł